E-learning

Tylko w Szkole Jazdy „TRELA" możesz odbyć zajęcia teoretyczne przez internet! Jesteśmy drugą szkołą nauki jazdy w województwie świętokrzyskim, która uzyskała status SUPER OSK.

Wykłady w domu przez internet

Ten prestiżowy tytuł potwierdza, że jesteśmy najnowocześniejszym, najlepszym ośrodkiem szkolenia kandydatów na kierowców.

Dla osób, które nie mają czasu na uczestniczenie w tradycyjnie prowadzonych zajęciach teoretycznych proponujemy zajęcia prowadzone najnowocześniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą nauczania jaką jest e-learning. Szkolenie e-learningowe pozwala na realizację zajęć teoretycznych w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.

Posiadając statut Super Ośrodka i dbając o zadowolenie naszych kursantów poszerzyliśmy ofertę o kursy teoretyczne poprzez system e-learning, prowadzone za pośrednictwem internetu.

Jest to szkolenie oparte na najwyższych standardach gwarantujące pozytywne wyniki na egzaminie państwowym.

System e-learning’owy możesz wykorzystywać:
- zamiast uczestniczyć w typowych wykładach
- lub jako uzupełnienie wykładów czyli pomoc merytoryczna podczas kursu.

Polecamy tę metodę szczególnie tym, którym brakuje czasu na odbycie kursu teoretycznego w ramach szkolenia na prawo jazdy.

Najczęściej z tej metody szkolenia korzystają osoby:

- które bardzo szybko chcą odbyć część teoretyczną

- przebywają za granicą,

- oraz jako wspomaganie wykładów

Zalety i korzyści dzięki szkoleniu e-learning