O nas

Szkoła Jazdy "TRELA" powstała w 1993r. jako jedna z pierwszych prywatnych szkół nauki jazdy w Busku Zdroju. Jesteśmy największym Ośrodkiem Szkolenia w powiecie buskim.

Bazując na doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w państwowym ośrodku szkolenia, stworzyliśmy szkołę, która w najlepszy sposób przygotuje kursanta zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego.

Początkowo ośrodek posiadał tylko jeden pojazd szkoleniowy. Dzięki konsekwentnej realizacji założonego planu rozwoju firmy stopniowo rozbudowaliśmy ośrodek. W chwili obecnej szkolimy w pełnym zakresie kategorii prawa jazdy, zarówno kandytatów na kierowców jak i kierowców zawodowych.Dysponujemy także programem TEST-OSK, którego uzywa WORD.

Sala wykładowa

Posiadamy KLIMATYZOWANĄ własną salę wykładową , wyposażoną w sprzęt najwyższej jakości: projektor multimedialny Hp, manekin służący do nauki przeprowadzania pierwszej pomocy medycznej, 3 stanowiska testowe do egzaminów wewnętrznych oraz najnowsze oprogramowania służące do nauki i utrwalania wiedzy teoretycznej i praktycznej firmy WINFOR.

Sala wykładowa
Klimatyzowana własna sala wykładowa

Plac manewrowy

Jako jedyni w regionie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kursantów wybudowaliśmy własny, pełnowymiarowy,oświetlony plac manewrowy. Dzięki temu oferujemy szkolenia w dogodnych terminach o każdej porze dnia i nocy.

Trela plac manewrowy
Własny, pełnowymiarowy, oświetlony plac manewrowy