Kursy koparko-ładowarka, wózek jezdniowy

Burty Samowyładowcze

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie kursanta w zakresie obsługi burt samowyładowczych w samochodach.
Seminarium zakończone jest egzaminem w ośrodku na miejscu i wydaniem uprawnień.

Wózki widłowe

Zapraszamy na kurs:" Kierowca-operator wózków jezdniowych" wszystkich typów (elektryczny, gazowy, spalinowy) oraz uprawnienia do wymiany butli z gazem propan-butan w wózkach zasilanych gazem.

ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych

Przedsiębiorcy, których działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych albo związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, mają obowiązek szkolenia pracowników w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych! Podstawa prawna: Ustawy z dnia 28 października 2002r. o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych (Dz.U.Nr199,poz.1671 ze zmianami, Dział 8.2)

Pilarki Mechaniczne

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących prace porządkowe przycinania gałęzi i dorywczego wycinania drzew i krzewów na terenach zielonych, rekreacyjnych, parkowych, placach budowy, itp.

Kosy Spalinowe

Szkolenie na uprawnienia w zakresie obsługi kos spalinowych, przy wykaszaniu i podkaszaniu trawy, terenów zielonych, parków.