Kurs na koparko-ładowarkę

Kurs operatora koparko ładowarki wszystkie typy kl. III

Trwa nabór. Zarezerwuj miejsce w nowej grupie.

Rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 606228373

Szkolenie operatorów maszyn, urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych prowadzone jest w naszym Centrum z upoważnienia Centrum Szkolenia Operatorów Maszyn Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Kurs operatora koparko ładowarki ma na celu przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn oraz urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych w zakresie III klasy uprawnień.

Kurs koparko ładowarki - program szkolenia

• użytkowanie eksploatacyjne

• dokumentacja techniczna

• bezpieczeństwo i higiena pracy

• podstawy elektrotechniki

• silniki spalinowe

• elementy hydrauliki

• budowa koparko - ładowarek

• technologia robót

• zajęcia praktyczne

Kurs koparko ładowarki prowadzony jest przez fachową kadrę wykładowców z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych i parku maszynowego na własnym poligonie ćwiczebnym. Zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin kończący kurs operatora koparko ładowarki odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym. Po zdaniu egzaminu praktycznego, a następnie teoretycznego, uczestnik otrzymujeksiążeczkę operatora wydaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa I Górnictwa Skalnego.